نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: خیانت مادر

18653
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر

من دختر ۲۱ ساله ای هستم که سال کنکورم یعنی حدودا ۲ سال پیش با چک کردن تلگرام مادرم فهمیدم با مردی در ارتباطه که اون مشاور مدرسه بردارم بود برادرم سال سوم راهنمایی بود ،رابطه عاطفی و صمیمانه داشتن در حد چت های عاشقانه و دیدار و نزدیکی ، نتونستم زیاد خودمو کنترل کنم وقتی مامانم به دروغ میپیچوند و میرفت قرار ، بهش گفتم خبر دارم اول انکار کرد بعد ابراز پشیمونی و برام تعریف کرد که اونم خانواده داره یه پسر تقریبا هم سن من و دختر کوچیکتر ، آبروریزی نکنم، میدونست به بابام نمیگم چون خانوادم برام مهمن، قول داد اون مرد دیگه نبینه و تموم کنه و برادرم هم دیگه وارد دبیرستان میشه و با اون مرد روبرو نمیشه ؛توجیهش هم این بود که رابطه عاطفیش با پدرم سرده و ازدواجشون سنتی و بدون عشق بوده و فقط حس مسئولییت دارن بهم و به قول خودش یه جورایی طلاق عاطفی!!! تا اینکه امروز گفت با دوستاش میره بیرون ، عصر که اومد دروغ گفت که با اون خانم ها خیلی خوش گذشته ، تا شب که گوشیش رو نگاه کردم خیلی اتفاقی وقتی رو تختم بود و پیام هاشو دیدم یه حسی میگفت همون مرده، با اسم خانم سیو شده بود و پیام های محبت امیز از رابطه جنسی لذتبخششون و اینکه فردا همو ببینین باز ، سعی کردم عادی باشم ولی مامانم گیر داد چی شده؟؟؟ هی گفتم هیچی ، بیرون بودیم ۲تایی بعد شام، یهو ترکیدم گفتم برات متاسفم باز همون داستانه!!! شزوع کرد به توضیح که ۲هفتس تو یه گروه جوین شده اونم بوده و باز اومده سمتش و امروز اولین سری بوده که میرفته پیشش باز، من فقط گریه میکردم میگفتم دیگه مهم نیس اصلا، ولی کلی ناراحت بود میگفت عذاب وجدان گرفته بوده خودش ، منم گفتم باید اون مردو ببینم گفت قرار میزاره فردا
    ولی نمیدونم چه رفتاری کنم؟؟ چی به اون مرد بگم؟؟
    طبق احساسات عصبی که دارم حتما میخوام کلی بدوبیراه بگم، لطفا راهنماییم کنین چطوری حرف بزنم که دیگه سراغ مادرم نیاد؟؟؟
    دلم میخواد بهش بگم همه ایت بلاها سر بچه هات میاد تاوان اشکای منو باید بدن، خیلی دلم میخواد پسرش در جریان قرار بگیره ، چرا من باید این زجرو تنها تحمل کنم؟؟
    ویرایش توسط دریای طوفانی : 08-09-2019 در ساعت 05:42 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خیانت مادر

سلام
    دوست عزیز بنده مشاور نیستم اما درکتون میکنم و نظرمو عارض میشم خدمتتون تا شاید کارآمد باشه براتون تا دوستان باتجربه'تر در این زمینه شمارو کاملا راهنماییتون بکنن
    قبل از همه صحبتهام میتونم بگم بهترین راه تماس با مرکز مشاوارن و مشاوره تلفنی بهترین مسیر شماست
    اما در حال حاضر و از دیدگاه بنده
    در درجه اول شمارو کاملا درک میکنم و بهتون حق میدم که انقدر اضطراب داشته باشید و نگران آینده خانوادتون باشید
    در درجه دوم از شما ممنونم که عاقلانه رفتار کردید و به پدرتون این موضوع رو مطرح نکردید که باعث تنش و .... بشه
    سوم اینکه نیازی به دیدار شما با اون آقا اصلا نیست
    و اما مهمترین کار شما
    اعصبانیت خودتون رو کنترل کنید
    یک زمان مشخص رو برای مشورت با مادارتون انتخاب کنید
    ترجیحا به مکان غیر منزل برید مثلا کافه یا یک گوشه از پارک محل که خلوت باشد و کسی متوجه صحبتهای شما نشود
    رابطه زناشویی دوطرفه'ست و چون شما از اون آگاهی ندارید به هیچعنوان کسیرو رد یا تایید نکنید " درسته مادرتون اشتباه کرده و شکی نیست اما از نظر روانی شاید مشکل از پدرتون بوده که بر فرض مثال بی توجهی به خواسته مادرتون باعث این انحرافات شده پس به هیچ عنوان جبهه نگیرید برای مادرتون
    از اونجایی که شما فرزند خانواده و عضو کوچکتری نسبت به مادرتون هستید سعی کنید با احترام و دوستانه با ایشون صحبت کنید و از نگرانیهاتون و آینده تاریکی که میبینید براش توضیح بدید
    در کل از ایشون بخواید که تمام حرفهاشو براتون بزنه و دلایلشو بهتون بگه
    اینجوری حس دوستانه بین شما قویتر میشه و در نهایت شما مورد اطمینان مادرتون قرار گرفتید و خیلی راحت میتونید ازش درخواست کنید به یک مشاوره رجوع کنه و رابطشو برای همیشه قطع کنه
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

سلام
    دوست عزیز بنده مشاور نیستم اما درکتون میکنم و نظرمو عارض میشم خدمتتون تا شاید کارآمد باشه براتون تا دوستان باتجربه'تر در این زمینه شمارو کاملا راهنماییتون بکنن
    قبل از همه صحبتهام میتونم بگم بهترین راه تماس با مرکز مشاوارن و مشاوره تلفنی بهترین مسیر شماست
    در درجه اول شمارو کاملا درک میکنم و بهتون حق میدم که انقدر اضطراب داشته باشید و نگران آینده خانوادتون باشید
    در درجه دوم از شما ممنونم که عاقلانه رفتار کردید و به پدرتون این موضوع رو مطرح نکردید که باعث تنش و .... بشه
    و اما مهمترین کار شما
    ترجیحا به مکان غیر منزل برید مثلا کافه یا یک گوشه از پارک محل که خلوت باشد و کسی متوجه صحبتهای شما نشود
    رابطه زناشویی دوطرفه'ست و چون شما از اون آگاهی ندارید به هیچعنوان کسیرو رد یا تایید نکنید " درسته مادرتون اشتباه کرده و شکی نیست اما از نظر روانی شاید مشکل از پدرتون بوده که بر فرض مثال بی توجهی به خواسته مادرتون باعث این انحرافات شده پس به هیچ عنوان جبهه نگیرید برای مادرتون
    از اونجایی که شما فرزند خانواده و عضو کوچکتری نسبت به مادرتون هستید سعی کنید با احترام و دوستانه با ایشون صحبت کنید و از نگرانیهاتون و آینده تاریکی که میبینید براش توضیح بدید
    اینجوری حس دوستانه بین شما قویتر میشه و در نهایت شما مورد اطمینان مادرتون قرار گرفتید و خیلی راحت میتونید ازش درخواست کنید به یک مشاوره رجوع کنه و رابطشو برای همیشه قطع کنه
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    سلام
    و اما مهمترین کار شما

من حال روحیم خیلی بده اصلا نتونستم بخوابم،
    باید از مادرم بخوام جواب اون مردوعادی بده تا نوبت مشاوره بگیریم!!!؟؟؟ شایدم تا الان بهش خبر داده که من درجریان قرار گرفتم
    حس بدترم اینجاست که اون مرد هم مثلا مشاور بوده حالا تحصیلی!!!!
    به هیچکس اعتماد ندارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط دریای طوفانی نمایش پست ها
    من حال روحیم خیلی بده اصلا نتونستم بخوابم،
    باید از مادرم بخوام جواب اون مردوعادی بده تا نوبت مشاوره بگیریم!!!؟؟؟ شایدم تا الان بهش خبر داده که من درجریان قرار گرفتم
    حس بدترم اینجاست که اون مرد هم مثلا مشاور بوده حالا تحصیلی!!!!
    به هیچکس اعتماد ندارم
    نه دوست عزیز اشتباه متوجه عرض بنده شدید " همین امروز شما از مادرتون میخواید مثلا ساعت 10 صبح با شما بیاد کافی شاپ یا یه کافه بعد با ایشون اونطوری که بیان کردم رفتار میکنید و ازش میخواید که رابطشو قطع کنه
    شما برای مشاوره تلفنی فکر نمیکنم نیاز به تعیین وقت از قبل تنظیم شده داشته باشید و در اسرع وقت و هرموقع که موقعیت خوبی برای صحبت داشته باشید میتونید اقدام به تماس بکنید که پایین همین تاپیک قسمت تماس با ما مراجعه کنید
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اشتباه متوجه عرض بنده شدید " همین امروز شما از مادرتون میخواید مثلا ساعت 10 صبح با شما بیاد کافی شاپ یا یه کافه بعد با ایشون اونطوری که بیان کردم رفتار میکنید و ازش میخواید که رابطشو قطع کنه
    شما برای مشاوره تلفنی فکر نمیکنم نیاز به تعیین وقت از قبل تنظیم شده داشته باشید و در اسرع وقت و هرموقع که موقعیت خوبی برای صحبت داشته باشید میتونید اقدام به تماس بکنید که پایین همین تاپیک قسمت تماس با ما مراجعه کنید

واقعا گیجم ، همینجوری این سایت عضو شدم هیچ شناختی ندارم، توی قسمت تماس با ما بهشون پیام دادم امیدوارم جواب بدن،
    حس میکنم دفعه قبل هم که نرفتم اون مرد رو ببینم اشتباه کردم شاید اگه میرفتم و تهدیدش میکردم یا حداقل حال منو میدید دیگه این اتفاق تکرار نمیشد...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

درضمن تمام انسانهای کره خاکی احتمال اینکه خطا کنند وجود داره و یکی از اونها مشاوره تحصیلی مدرسه برادرتون بوده اما دلیل قطعی نمیتونه باشه که همه مشاورها از مراجعین خود سوء استفاده میکنند و شماهم یکم ذهنیتتون رو تغییر بدید لطفا
    بر فرض مثال اگر اون شخص تا الان هم مطلع شده باشه شما در جریان قرار گرفتید خیلی راحت میتونید بگید اون لحظه اعصبانی بودید و این درخواستو دادید و الان که آرومتر شدید و دقت میکنید می'بینید که دیگه نیازی به ملاقات با ایشونو ندارید و دلیلی نداره شمارو از نزدیک ببینه
    شما باید سعی کنی در چهارچوب خانواده به مادرتون کمک کنید که در مرحله اول به اشتباهش پی ببره و در مرحله دوم قطع رابطه بکنه
    بازهم میگم چون تجربه بهم ثابت کرد بی'احترامی کردن تحت هر شرایطی اصلا جایز نیست
    کاملا درکتون میکنم چون بنده هم به طریق دیگه ای از خانوادم آسیب بدی دیدم و کارم به فرار کردن از کشور و ....... رسید و دقیقا مثل شما اما بنده 18 روز نه خواب نه خوراک درستی داشتم تا اینکه برای همیشه ترکشون کردم فعلا
    پس طبیعیه ناراحتیتون و امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

اصلا سر قرار نرو. از مادرت هم بخواه از همین لحظه دیگه به هیچ صورت به هیچ پیامی از سمت اون آقا جواب نده و توجه نکنه. شماره ش رو عوض کنه و تموم کنه. خانوم محترم تنها و تنها کسی که میتونه این قضیه رو تموم کنه مادر خودته. دیدار شما با اون آقا هیچی رو حل نمیکنه که هیچ، بلکه قبح قضیه بدتر میریزه. اون آقا شما رو به چشم یه بچه میبینه و ه بیشتر. فحش دادن شما هم تاثیری تو روحیه اون نداره. اون یه مشاوره و خودش بهتر از هر کسی میدونه داره چیکار میکنه.
    راه حل پیش مادرته و نه هیچ کس دیگه.
    زن های متاهل بهترین طعمه های جنسی برای مردها هستن. چون خیالشون راحته این رابطه همیشه مخفی میمونه و زن هم به ازدواج و... فکر نمیکنه.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز
    واقعا متاسفم بابت اتفاقی که افتاده
    و ناراحتی و رنج شما قابل درک هست
    توصیه اول من به شما این هست که به دیدار اون آقا نرید
    چون به قول دوستمون قبح قضیه میریزه و به شکل نامناسبی روی شما تو روی هم باز میشه
    توصیه دوم اینکه اول خودتون پیش یه روانشناس برید (ترجیحا خانم) و بعد هم مادرتون رو ازش بخواید که مراجعه کن
    سوم اینکه در مورد اون آقا سعی کنین با مادرتون زیاد صحبت نکنین، اینکه مثلا چی میگه؟ چی میخواد؟
    بیشتر مادرتون رو مخاطب قرار بدید، چی میگی؟ چی میخوای؟ چیکار میخوای بکنی؟
    این مسئله رو با شخص دیگری که از اعضای خانوادتون باشه مطرح نکنید چون اوضاع بدتر میشه!

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    واقعا متاسفم بابت اتفاقی که افتاده
    و ناراحتی و رنج شما قابل درک هست
    توصیه اول من به شما این هست که به دیدار اون آقا نرید
    چون به قول دوستمون قبح قضیه میریزه و به شکل نامناسبی روی شما تو روی هم باز میشه
    توصیه دوم اینکه اول خودتون پیش یه روانشناس برید (ترجیحا خانم) و بعد هم مادرتون رو ازش بخواید که مراجعه کن
    سوم اینکه در مورد اون آقا سعی کنین با مادرتون زیاد صحبت نکنین، اینکه مثلا چی میگه؟ چی میخواد؟
    بیشتر مادرتون رو مخاطب قرار بدید، چی میگی؟ چی میخوای؟ چیکار میخوای بکنی؟
    این مسئله رو با شخص دیگری که از اعضای خانوادتون باشه مطرح نکنید چون اوضاع بدتر میشه!

اصلا تمرکزی رو حرفام ندارم که بخوام اون مردو ببینم و چیزی بگم بهش، کلا روزه سکوت گرفتم، زنگ زدم به یه مرکز مشاوره گفتن تا ۳ روز دیگه نوبتم میشه تلفنی،
    من گیج شدم شدید ، نمیدونم باید به مامانم بگم اون مردو بلاک کنه از تلگرام و شماره شو پاک کنه فقط ؟؟ یا بگم بره حضوری بهش بگه تمومه یه جوری باید باشه که اون بترسه، وگرنه ممکنه بازم بیاد سراغش چون این خط مرده اعتباریه و مطمئنا برای همین زیرابیاشه و مسلما چن تا خط دیگه داره و شماره مادر منو خواهد داشت؛ وقتی بعد ۲سال تو گروه تلگرام تشخیص داده همون زنه و باز مخشو به کار گرفته...
    نمیدونم چیکار کنم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41454
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشيد يه سوال
    يعني پدر و مادر شما يكجا زندگي ميكنن ولي مادرتون با اون اقا كه متاهل هم هست دوست شده ؟
    يعني مادر و پدرتون طلاق نگرفتن هنوز ؟
    اگر هنوز طلاق نگرفتن بنظرم به پدرت نگو
    يه وقت دعواي ناموسي ميشه و جبران ناپذيره
    والله من با اين سن مجرد موندم دنبال دختر و زن مردم نرفتم ! مادر شما يعني نميتونه يه مدت جلو نيازش رو بگيره و بيخيال باشه ؟
    عجب دنيايي شده .... هيهات

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اصلا تمرکزی رو حرفام ندارم که بخوام اون مردو ببینم و چیزی بگم بهش، کلا روزه سکوت گرفتم، زنگ زدم به یه مرکز مشاوره گفتن تا ۳ روز دیگه نوبتم میشه تلفنی،
    من گیج شدم شدید ، نمیدونم باید به مامانم بگم اون مردو بلاک کنه از تلگرام و شماره شو پاک کنه فقط ؟؟ یا بگم بره حضوری بهش بگه تمومه یه جوری باید باشه که اون بترسه، وگرنه ممکنه بازم بیاد سراغش چون این خط مرده اعتباریه و مطمئنا برای همین زیرابیاشه و مسلما چن تا خط دیگه داره و شماره مادر منو خواهد داشت؛ وقتی بعد ۲سال تو گروه تلگرام تشخیص داده همون زنه و باز مخشو به کار گرفته...
    نمیدونم چیکار کنم
    دوست عزیزم
    اصلا به شما و مادرتون ربطی نداره که اون اقا میخواد چیکار کنه و با چندتا خط پیام میده!
    راه اصلیش اینه که مادرتون خطش رو عوض کنه!

و اصلا مقدمه چینی هم لازم نیست که بخواد از قبل به آقاا بگه
    خطشون رو عوض کنن و تمام

14. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم
    اصلا به شما و مادرتون ربطی نداره که اون اقا میخواد چیکار کنه و با چندتا خط پیام میده!
    راه اصلیش اینه که مادرتون خطش رو عوض کنه!

و اصلا مقدمه چینی هم لازم نیست که بخواد از قبل به آقاا بگه
    خطشون رو عوض کنن و تمام
    مادر من ادعای پشیمونی میکنه شدیدا و نمیخواد زندگی خانوادگیمون بپاشه ، کاملا قابل باوره گریه هاش ، ولی من دلم حالا حالا ها صاف نمیشه و میگه هرچی تو بگی انجام میدم اصلا بریم مشاوره هرجا که میگی
    قضیه اینجاست که مادر من از همون اول همین خط دایمی رو داشته و الان عوضش هم اگر قبول کنه بکنه به فامیل یا بقیه اشناها چی باید بگه این یه جورایی معضله
    خودش چن بار گفته که تلگرامش رو پاک میکنه چون اون فرد فقط تو تلگرام بوده ، البته که میدونه این راه تضمینی نیس ، ولی ادعا داره اون ادم مزاحمی نیس چون خودش هم حانواده داره...

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

مادر من ادعای پشیمونی میکنه شدیدا و نمیخواد زندگی خانوادگیمون بپاشه ، کاملا قابل باوره گریه هاش ، ولی من دلم حالا حالا ها صاف نمیشه و میگه هرچی تو بگی انجام میدم اصلا بریم مشاوره هرجا که میگی
    قضیه اینجاست که مادر من از همون اول همین خط دایمی رو داشته و الان عوضش هم اگر قبول کنه بکنه به فامیل یا بقیه اشناها چی باید بگه این یه جورایی معضله
    خودش چن بار گفته که تلگرامش رو پاک میکنه چون اون فرد فقط تو تلگرام بوده ، البته که میدونه این راه تضمینی نیس ، ولی ادعا داره اون ادم مزاحمی نیس چون خودش هم حانواده داره...
    عزیزم مادرتون که مجبور نیست همه‌چیز رو برای فامیل توضیح بده
    یه مدت گوشیشون رو خاموش کنن
    بعد هم بگن خطم گم شد خط جدید خریدم
    تنها کسی که میتونی این شرایط رو بهبود ببخشه مادرتون هست
    چون وقتی ایشون سیم این رابطه رو پاره کنن و نخوان که توی ارتباط باشن اون آقا نمیتونه کاری کنه
    پس این مادر شما هستن که باید اقدام کنن
    اول گوشیشون رو خاموش کنن
    بعد هم با هم به مشاور مراجعه کنین

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم محترم همه چیز به محکم و قوی بودن شما بستگی داره ادامه این رابطه میتونه آینده زندگی شما و برادرانم رو تحت الشعاع قرار بده نما در،شما برای اینکه خیانت کنه میتونست راههای دیگه ای رو انتخاب کنه وبعد مدیریت کنه ایشون دارن براحتی هرزگی میکنن چون وقتی نیان خونه ردی لژ خودشون بجا ميزارن با اون آقا که مثلا رابطشون خوب بوده و شما هم فهمیدید اینرو این یعنی وقاحت وبيشرمي مسی بنام مادر من اول اعتقادم مجازات اون آقای مشاوره چون این آقا این کارو با مادر شما نمی کنه ایشون کثیفه شما با مدرک اسکربن با مشاوره با سایتهای حقوقی در قسمت پرسش و پاسخ که گیری برای شما نداشته باشه مدارک رو صریحا به اداره آموزش و پرورش ببرید آنها بلا فاصله دايشون روپاخراج میکنن این خودش یک نقره داغ که باعث میشه مهدايشون به مادران دیگه دست پیدا نکنه به شما قول میدم بالا ی ده تا از این مادرها تو دست وبال این آقا هستش بالاهای دیگر هم هست که شما شرایطشو نداری آرن باعث میشه مادرتون هم کنترل بشه به قدرت شما پی میبره این اولین قدم اگر بدرستی ب،داشتید قدمهای بعدی هم هست !ضمن این که ميتگنيد اول بعنوان ناشناس با اداره حراست مربوطه تماس بگیرید و اونها سریع اقدام میکنن اواسط عرايضم که صحبت کردم راجع به آموزش و پرورش هم اداره حراست مربوطه بود که نگفتم ضمن این که این حرکت بقدری فنی هستش که نادرتون حساب کار خودشو میکنه مینماید حتی تهديدش کنید که از همه چی میتونم محدودیت کنم بعد اگر پذیرفتی حرفم و واسه مادرت هم من دارم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید شما برسد کافی شاپ که یه مرد هرزه به خانوادتون. دست درازی کرده خیلی برات متاسفم خیلی تفکر شیک داری یه دفعه باهاش تو اتاق خواب قرار بزارید چه مادر رمانتيکي داری من هم سنتی ازدواج کردم زنم همین الان تو محل کارم هستیم داره زحمت می کشه تو خط توليدمونه برگ هر غلطی دلم ميخاد میکنم بعد شما با مسی که داره پدرتون خیانت میکنه برسم کافی شاپ چي میل ميخاين بکنین با هم لابد بگو بخند سه نفره هم بوجود میاد میگه میدونی این چند سیرو فقط برای پدرتنوشتم دلم خیلی بدرد آوند برای پدرت اگه رفتی به من بگو دیگه راجع بهت فکر هم نکنم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متأسفانه پيشاگدي که برای خانم رز آمده داستان زندگی بعضی از خانمهایی که نام مادر بروی آنهاست منتها اگر قضیه خانم رز بوجود آمده ولي وايشن ناراحت هستن چون در گذشته قطعا آرن دختر خانم سيکنالهاي منفی به مادرشون ارائه دادن والا این جریان رو ما در جامعمون بسیار میبینیم ولی خانمها برای هرزگيشون دخترشون رو آماده میکنن و من حتی تو سن دختر دبستانی هم دیدم متاسفانه و حرفهایی که زدم از سردرد بود نسبت به رز نه بلکه پدر رز واگر احساس کردید خانم رز در کامنت دوم اون طور صحبت کردم صرفا جنبه به خود آمدن بود واگر احساس ناراحتی کردید معذرت ميخام ولی یه جاهایی از زندگی هست که هر کدام نا نیاز به تشر داریم تا متوجه مارگون بشیم وليعزيز من اینو بدون که من احساس مسئول یت تو رو نسبت به پدر محترمت و خانوادت میفهمم و منو ببخش

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض معذرت از. کاربر دریای طوفانی من بدلیل فشار کاری و کمبود خواب وقتی مطلب شما رو خوندم بسیار ناراحت شدم و مطالبمو و رو و پلا نوشتم و فکر کردم این اتفاق برآر رز مریم افتاده اول اینکه شما وارد یک چالش در زندگی خانوادگتون شدید که عمل مادرنون عوامل مختلف داره اون باید در جای خودش بررسی بشه وفکر میکنم قابل حله کن البته مطمئن هستم سنم از پدر و مادر شما بالاتره و دوره ای که ما طی کردیم وشرليط و تغييري که بوجود آمد در جامعمون تا الان روی نسلهای قبلی تاثیر گذاشته پس باید قضیه مادر شما در جای دیگری بررسی بشه ولی اون آقا کارش فریبا واز موقعیتش داره سو و استفاده میکنه این قرار ها تو محلی با حضور این آقا رو که من آخرش هم نفهمیدم ولی برای شما سم هستش شما بهتره اول شر این آقا رو کم کنید تا مسئله مادرتون حل بشه "رف دو سه روز به گوشی مادرتون دسترسی پیدا کنید و اسکرين بگیرین از پیامها و البته با نزدیک شدن و جلب اعتماد مادرتون هیچ برخورد عاطفی بین اون آقا ومادرتون اتفاقدنيوفتاده اون آقا با امثال مادرتون زیاد برخورد کرده بنابرايندوقتي دست پیدا کردین به مدارک با یه تلفن ناشناس مثل کارت تلفن با حراست اداره آموزش پرورش تماس بگیرین مشکلتونو بگین بخاطر موقعیت برادرتون نام مادرتون خط بزنید از ایمیلت ها کار حراست همینه مخصوصا تو فضاهای به شدت برخورد میکنن بعد به نسئله مادرتون بپردازين اول اونو حل کنید این آقای مشاور ام الفساده

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد مادرتان باید بگم اینکه مادر شما احساس پشيموني کرده کافی نیست ولی اقدام شما بوده که ایشان به خودش اومده و دیده داره جايگاهشو از دست میده حالا این اظهار پشيموني یا منجر به توبه است یا سرپوش گذاشتن هستش فراموش نکنید که اونطرف قضیه یه مار خوابیده بعنوان مشاور با روحیات شما آشناست و به مادرنون داره یاد میده که چطور عمل کنه واگر قرار باشه که شما باهاش روبرو بشین صد درصد ميخاد بگه رابطه با مادرتون با شماا برای ترمیم ارتباط با پدرنتونه شک نکن و شما باید از روش روبرو استفاده کنین واز مادرتون بخواين که فرصت فکر کردن بهتون بده منهم مخالف این هستم که پدرتون در جریان قرار بگیره مادر شما کار بچه که نیست در کمال عقل این فریب و خورده و اگر به شما میگم به حراست ادارشون هشدار بدین هیچ اتفاقی عزیزم نميوفته اگر حرف شما با متانت نهایت ادب ولی محکم و بدون عصبانیت زده بشه همه عالم و آدم میپذیرن باور کنید من کردم این کارو حتی با آموزش و پرورش مدرسه دخترم این کارو کردم مشکلم سو اخلاق نبود. نمیتونم بگم مدرسه دختر مند از چه قدرتی وچه حمایتی برخوردار مدرسهدبچه های شخصیتها بود ولی وقتی برخورد غلط کرد مدیر مدرسه یه تماس گرفتم گفتم من قبل از اینکه بیام نزد شما می رم آموزش و پرورش گردانندگان مدرسه یه زن و شوهر بودن زنه حقوقدان بود به غلط کردن انداختمشون دیدنی بود باور کن این ذهن غلط ما تو جامعه است که نمیشه میشه و خوب هم ميشه
    ویرایش توسط شهرام381 : 08-11-2019 در ساعت 10:25 AM

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام381 نمایش پست ها
    در مورد مادرتان باید بگم اینکه مادر شما احساس پشيموني کرده کافی نیست ولی اقدام شما بوده که ایشان به خودش اومده و دیده داره جايگاهشو از دست میده حالا این اظهار پشيموني یا منجر به توبه است یا سرپوش گذاشتن هستش فراموش نکنید که اونطرف قضیه یه مار خوابیده بعنوان مشاور با روحیات شما آشناست و به مادرنون داره یاد میده که چطور عمل کنه واگر قرار باشه که شما باهاش روبرو بشین صد درصد ميخاد بگه رابطه با مادرتون با شماا برای ترمیم ارتباط با پدرنتونه شک نکن و شما باید از روش روبرو استفاده کنین واز مادرتون بخواين که فرصت فکر کردن بهتون بده منهم مخالف این هستم که پدرتون در جریان قرار بگیره مادر شما کار بچه که نیست در کمال عقل این فریب و خورده و اگر به شما میگم به حراست ادارشون هشدار بدین هیچ اتفاقی عزیزم نميوفته اگر حرف شما با متانت نهایت ادب ولی محکم و بدون عصبانیت زده بشه همه عالم و آدم میپذیرن باور کنید من کردم این کارو حتی با آموزش و پرورش مدرسه دخترم این کارو کردم مشکلم سو اخلاق نبود. نمیتونم بگم مدرسه دختر مند از چه قدرتی وچه حمایتی برخوردار مدرسهدبچه های شخصیتها بود ولی وقتی برخورد غلط کرد مدیر مدرسه یه تماس گرفتم گفتم من قبل از اینکه بیام نزد شما می رم آموزش و پرورش گردانندگان مدرسه یه زن و شوهر بودن زنه حقوقدان بود به غلط کردن انداختمشون دیدنی بود باور کن این ذهن غلط ما تو جامعه است که نمیشه میشه و خوب هم ميشه
    چقدر آشفته نظر دادین ، من گفتم ۲سال پیش توی مدرسه برادرم بوده الان دیگه نیست ، حتی همون ۲سال پیش هم من قدرت اینکه بخوام اونو بیکار کنم نداشتم چون به هر حال فقط با حرف و اسکرین تموم نمیشد نیاز به حضور مادرم بود و خانواده من و اون مردک میفهمیدن ،یعنی مادرم گفت حتی از این شهر رفتن ، اون روز هم که بعد ۲سال ، ۲هفته چت کردن و نهایتا قرار گذاشتن بیرون توی ماشین، گفته بوده برای مشاوره انتخاب رشته اومده و برمیگیرده ،
    درسته من اومدم این توضیحات رو کامل دادم ولی هرزگی فرق داره ، من خودم تو شرایط بدی هستم کسی که الگوم بوده با خطایی که کرده از چشمم افتاده اما هیچکس حق توهین نداره ، من وقت مشاوره گرفتم خود مامانم هم پذیرفته که باید مشاوره بره و این داستان تموم شده اس از نظرش، فقط به خاطر وضع روحی بد من انقدر حالش بده و حاضره هر کار کنه تا ببخشمش

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم مادرتون که مجبور نیست همه‌چیز رو برای فامیل توضیح بده
    یه مدت گوشیشون رو خاموش کنن
    بعد هم بگن خطم گم شد خط جدید خریدم
    تنها کسی که میتونی این شرایط رو بهبود ببخشه مادرتون هست
    چون وقتی ایشون سیم این رابطه رو پاره کنن و نخوان که توی ارتباط باشن اون آقا نمیتونه کاری کنه
    پس این مادر شما هستن که باید اقدام کنن
    اول گوشیشون رو خاموش کنن
    بعد هم با هم به مشاور مراجعه کنین
    من خیلی به این فکر کردم که خطش رو عوض کنه
    دیروز مشاوره تلفنی گرفتم به من گفتن اون راهکار واسه فرار از ترس خودمه فقط و موقتی جوابه
    همیشه باید بدترین حالت ها رو در نظر گرفت حتی اگه رخ نده اینکه حتی اگه خط مامانم عوض شه و اون مرد شماره نداشته باشه ، از کجا معلوم خود مادرم یه روزی نره به شماره اون پیام نده؟؟
    یا فرض بگیریم یه روز اتفاقی همو جایی دیدن ممکنه باز بینشون شماره رد و بدل شه
    حرفای مشاوری که اینارو گفت در عین تلخ بودن میتونه واقعیت باشه
    واسه همین من کلی گریه کردم
    در نهایت فقط واسه امتحان کردن مادرم بهش گفتم باید خططو عوض کنی؟؟ قبول کرد ، ولی خودم گفتم نیاز نیس اون راه تضمینی نیس

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برای اینکه مادرت اصلاح بشه باید با اون مرد برخورد بشهدشما متاسفانه آمادگی نداری برای مقابله، فرد مورد اعتماد هم نداری یه سوالی دارم میشه راجع به پدرت بگی مثل سن . تحصیلات . شغل شون واینکه فکر میکنی اگهدبفهمه چه برخوردی امکان داره پیش بیاد چون اینها مهمه من اعتقادم یکی این هست که مادر شما قابل اصلاحیه ، و به موقعیت خودش و آبروی ش و خانوادش اهمیت میده به این قضیه جدی نگاه نکرده فکر کرده که چند تا پیام یه چند تا ديدارچند تا رابطه . و اون رو میتونه اداره میکنه اظهار پشيموني نقشه و یاد دادن اون مرد هستش
    ویرایش توسط شهرام381 : 08-11-2019 در ساعت 03:05 PM دلیل: اخ

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مطلب که خیلی مهمه تعداد ارتکاب هستش من فکر میکنم که میتونه اولین بار باشه بدلیل اینکه نوع رفتار مادرتون نمیتونه حرفه ای باشه خیانت اشرايط خودشو داره باید خیانتکار باشی اگه اول راه باشه که بهش نميگن خیانتکار

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه پیشنهادی بهت میکنم چند تا مورد هست تو سایتهای مشاوره خانواده که من همشو "رف چند سال که اتفاق افتاده خودمم شما هم بخونی و کنار هم بذاری بد نیست حداقل مورد شما از همه بهتر البته خیلی مسائل هست که باید بگی تا بیشتر بشه کمکت کرد ولی نميخام ذهنت رو شلوغ کنم و در ضمن به من هم جواب ندادی تا الان و قبول دارم که کارهایی که ازت خاستم برات سخته

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41447
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام381 نمایش پست ها
    یه پیشنهادی بهت میکنم چند تا مورد هست تو سایتهای مشاوره خانواده که من همشو "رف چند سال که اتفاق افتاده خودمم شما هم بخونی و کنار هم بذاری بد نیست حداقل مورد شما از همه بهتر البته خیلی مسائل هست که باید بگی تا بیشتر بشه کمکت کرد ولی نميخام ذهنت رو شلوغ کنم و در ضمن به من هم جواب ندادی تا الان و قبول دارم که کارهایی که ازت خاستم برات سخته
    حرفاتون یه جوریه که من احساس کمک گرفتن ازش بهم دست نمیده
    امروز که داشتم نوبت مشاوره حضوری میگرفتم برای مامانم
    بهم گفت که به هیچ عنوان قصد ادامه رابطه با اون مرد رو نداشته
    چون ظاهرا اون بهش گفته بوده که زنش به طور محضری کاملا بهش این اجازه رو داده که زن دیگه ای بگیره حتی ولی اونو طلاق نده و مادر من ادمی نیس که بتونه نفر سوم یه زندگی مشترک بشه
    من فکر میکردم خانواده اون مرد اگه مثلا پسرش بفهمه اندازه من زجر میکشه اما انگار این طور نیس و خیلی انزجار اوره این حالت و روبرویی من با اون مرد یا زن و بچش هیچ فایده ای نداره و ترجیح میدم مامانم با مشاور صحبت کنه و خالی شه و منم در طی زمان سعی کنم ببخشمش

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی جالبه که اون آقا همسرش بهش این اجازه رو داده که بره با یه خانمی رابطه برقرار کنه یا این که بره با همسر مردم رابطه برقرار کنه تو فکر میکنی این آقا چند تا زن مراجعه بهش میکنن همین الان این آقا حداقل ده تا مثل مادر تو تومشتش داره مادر شما اگه بلحاظ ارتکاب بار اولش باشه که خائن محسوب نمیشه میشه جلوشو بگیرین ولی با قاطعیت که من این طور فکر میکنم و دوم این که این آقا داره به مادر شما یاد میده اعتمادی سازی کنه نسبت به شما و برای مدت کوتاهی اظهار پشيموني کنه تا با این آقا بر خورد نشه شما امنیت نداری از جانب مادرتون

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41347
    تشکـر
    8
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترم من شصت سالمه از من اصلا توقع حرف خوب رو نداشته باش من خودم رو توشرايط پدرت میبینم فقط کافیه به من بگی از تاپيک من برو بیرون من هندميرم بیرون دیروز مادر شما اظهار پشیمانی میکنه آنروز میگه اون آقا زنشدبهش اجازه رو دادهديعني داره یه مرد لرزه رو توجیه میکنه اگه برای محبت همسر لژ صفر تا صد رو در نظر بگیریم به هر حال زن و شوهر برا هم عادی میشن مرد درگیر هستش وبه نفر فرصت کنه یه مقدار بیشتر محبت کنه به زن متاسفانه زنها میگن واسه ما کمگذاشت شوهرم ولی همین آقا کافیه زنش زنگ بزنه تو محل کارش بهش اگه درست باهاش حرف زد ولی واسه مادر تو وقت ميذاره واسه مادر بقیه وقت ميداره اونها مشاور هستن ميفهمن چطور با یه زن که بعنوان مادر اومده نزدشون صحبت کنم و میفهمم کدوم زن پا میده قربونش برج الان دوره زمونه ای شده که همه میخوان پا بدن. ویکی هم با اینکه من چیزی لژ خانواده و اقوام تو نمیدونم دهمین قدر از خودت وشخصيتت ونگرانيت میفهمم که اوقدرددور برت آدمهای متعهد واخلاقمند وجد دارن که تو اونهارو الگو قرار بدی و مادرت هم فریب خورده یا مثل حرف مشاوران که میگن بی خیال شو و برا خودت حلش کن یا از ابزارهایی که میتونی استفاده کن و اولین قدم محکم و مصمم بودن حودته
    ویرایش توسط شهرام381 : 08-11-2019 در ساعت 06:08 PM دلیل: غلط نوشته بودم

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد